Dovolená v Alpách Dovolená v Alpách Dovolená v Alpách Dovolená v Alpách Dovolená v Alpách Dovolená v Alpách Dovolená v Alpách

Možnost mnoha výletů, ať už v blízkém, tak v ve vzdálenějším okolí: Možnost výletů, ať už pěších, na kolech nebo s tím, že si někam popojedete autem. Uvádíme pro Vaši informaci pár tipů, na výlety, které zvládnete z Chalet Cristall nebo Chalet Josi.Věříme, že si s ohledem na aktuální stav počasí, Vaši fyzickou kondici a náladu, naleznete v nabídce mnoha výletů a horkých tůr tu pravou právě pro Vás.

Pěší výlet:  Obern - Wettersteinhütte - Wangalm - Hermann Buhl Klettergarten Tento výlet trvá asi 3 hodiny chůze běžným tempem. Wettersteinhütte se nachází v nadmořské výšce 1717 m, hezké posezení na terase u Wangalm (1753 m n.m.) se určitě za pěkného počasí vyplatí, neboť je zde pěkný výhled na protilehlý horský masiv. Dostanete zde také mléko nebo podmáslí přímo od krav, které se všude kolem volně pasou a nebo také pravý rakouský obstler. Hermann Buhl Klettergarten Toto je památník obětem hor, kde se můžete rozhodnout, zda se do svého apartmánu v Challet Cristall nebo Challet Josi vrátíte stejnou cestou, nebo zda budete pokračovat. Pokračovat můžete na Rotmoosalm (ca 2 hodiny chůze - 1904 m n.m.). Z Rotmoosalmu se vrátíte údolím Gaistal do svého apartmánu v Challet Cristall nebo Challet Josi (cesta trvá ca 2 - 2,5 hodiny) Nebo můžete pokračovat přes Scharnitzjoch údolím Puitalu do Puitbachu (ca 3 hodiny chůze), kde už budete v údolí Leutasch. Do místa svého ubytování v Challet Cristall nebo Challet Josi to pak budete mít jěště asi 6 km (můžete použít místní dopravu - autobus) Nebo přes Erinnerungshütte (2093 m n.m.) se dostanete na vrchol Gehrenspitze (2367 m n.m.) a pak se vrátit stejnou cestou přes Wangalm do Obernu do svého apartmánu v Chalet Cristall nebo Chalet Josi.